O nas

Marka LUMIFIL®, znana na całym świecie, od teraz dostępna jest także w Polsce i w innych krajach EU.

W naszej hurtowni Allemed znajdziesz kosmetyki marki LUMIFIL®, które pomogą Ci w codziennej pracy z najbardziej wymagającymi klientami. Chętnie doradzimy Ci w wyborze produktów, wyjaśnimy sposób działania i skompletujemy zamówienie.

Od 2013 roku pracujemy w branży beauty na rynku brytyjskim i polskim. W tym czasie poznawałyśmy wiele produktów, których używamy w codziennej pracy. I tak
właśnie odkryłyśmy markę LUMIFIL®, która od samego początku zachwyciła nas możliwościami, jakością i konkurencyjną ceną

Nie mogłyśmy uwierzyć, że ten ceniony produkt jest niedostępny w Polsce i dlatego naszą misją stało się to zmienić. Chcemy dostarczać LUMIFIL® wszystkim
profesjonalistom, którym zależy na opatentowanej technologii w doskonałej cenie.

Kim jesteśmy

Wiemy, jak ważne jest zaufanie, dlatego chcemy pokazać Ci, że nasza hurtownia Allemed powstała z doświadczenia, wiedzy i misji.

Magdalena Opalińska brand ambassador Lumifil

– w branży beauty działam od ponad 15 lat, a od 5 lat jestem właścicielką salonu w

Wielkiej Brytanii i to właśnie tu odkryłam markę LUMIFIL®, którą wprowadziłam na
polski rynek.

Moją misją jest świat bez kompleksów. Jako kobieta wiem, jakie problemy mają moje klientki i czego oczekują po zabiegach. Od dziecka sama starałam się tuszować kompleksy swoje i moich koleżanek.

Dzisiaj, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wielu zdobytych dyplomach, certyfikatach i ukończonych szkoleniach potrafię pomóc każdemu, kto pragnie pozbyć się kompleksów. Doskonale znam branżę beauty, podążam za nowościami i trendami. Uwielbiam się uczyć, bo dzięki temu mogę moją misję wcielać w życie!

Moi klienci ufają mi i wiedzą, że mogą liczyć na moją fachową pomoc. Znam każdy zabieg i wiem, jaki będzie najlepszy dla klientów.

Prywatnie jestem mamą i macierzyństwo dało mi dodatkową motywację do działania i pomagania kobietom, które po ciąży potrzebują troskliwej opieki. Wiem, że każdy człowiek przy odpowiedniej pomocy i mobilizacji może wyglądać tak, jak chce i zapomnieć o kompleksach. Jeśli Ty także pragniesz metamorfozy, albo szukasz sposobu na pozbawienie swoich klientów kompleksów, chętnie pomogę i doradzę. Zapraszam do kontaktu.


Żaneta Wilson

– od 2007 roku mieszkam i rozwijam się zawodowo w Wielkiej Brytanii. Ponad 5 lat pracuję w dobrze rozwijającej się firmie w UK, gdzie zdobyłam doświadczenie przy współpracy z kluczowymi klientami. Podstawą dla mnie jest tworzenie dobrej relacji z klientem, dbałość o jego interesy i indywidualne podejście

Mam za sobą wiele szkoleń i kursów z marketingu, zarządzania sprzedażą, pracy w zespole i motywowania, rozwiązywania problemów czy z kontroli towarów. Umiejętności te szlifuję podczas pracy z ludźmi.

Prywatnie jestem mamą czwórki wspaniałych dzieci i to one nauczyły mnie jak połączyć macierzyństwo z karierą. Dzięki nim przeszłam najskuteczniejszy kurs organizacji czasu pracy

Zależy mi, by klient był zadowolony ze współpracy z nami. Dostarczamy produkt wysokiej klasy i dlatego można liczyć na naszą pomoc i doradztwo. Chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wszystkie pytania.

Zachęcamy także do zapoznania się z informacjami na temat produktów LUMIFIL®

Lumifil z każdym dniem cieszy się coraz większą popularnością w Wielkiej Brytanii, Polsce jak również w innych krajach.

Tej wysokiej jakości usieciowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego o najwyższym stopniu czystości. Produkt został poddany procesowi oczyszczania z czynnika BDDE co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dla pacjenta.

Lumifil to połączenie wysokiej jakości produktu oraz bardzo przystępnej ceny co daje nam idealne połączenie i uczciwe podejście ze strony głównego dystrybutora do specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej.

Minimalne połączenie BDDE i 3D

Wypełniacz skórny 3D z
usieciowanym kwasem hialuronowym

Optymalną lepkość i elastyczność uzyskuje się stosując LUMIFIL i LUMIFIL z lidokainą, która umożliwia tworzenie struktur 3D przy użyciu niewielkiej ilości środka znieczulającego.

LUMIFIL jak również LUMIFIL z lidokainą zawierają kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego, którego masa cząsteczkowa wynosi 2 500 000 Da

Hyaluronic Acid before
Cross Linking

Primary Natura!
Cross Linking

Secondary Optimized
Cross Linking wrth BDDE

Opatentowana Technologia

LUMIFIL i LUMIFIL z lidokaina przy użyciu własnej techniki sieciowania HA osiągną jednolitą strukturę cząstek

 
 

LUMIFIL został poddany porównawczym badaniom klinicznym przeprowadzonym przez Ministerstwo Bezpieczeństwa Żywności i Leków. W efekcie Lumifil uzyskał oficjalną aprobatę oraz został uznany za produkt bezpieczny i skuteczny w wypełnianiu zmarszczek.

Instytucja badań klinicznych: Korea
University Guro Hospital, Seoul
Asan Medical Center

Zapisz się do newslettera

Uzyskasz dostęp do ekskluzywnych informacji dotyczących kolekcji oraz oferty katalogowej.

Zastrzeżenie: Informacje zawarte na tej stronie internetowej i wszelkie produkty wymienione na tej stronie nie powinny być traktowane jako porada medyczna lub działanie mające na celu diagnozowanie, leczenie, łagodzenie lub zapobieganie jakiejkolwiek chorobie. Żadne z oświadczeń zawartych na tej stronie nie powinno być interpretowane jako profesjonalna porada medyczna. Zalecamy zasięgnięcie profesjonalnej porady medycznej u wykwalifikowanego specjalisty przed podjęciem jakichkolwiek działań dotyczących jakichkolwiek informacji na tej stronie

Open chat
Potrzebujesz pomocy?
Hello
How can I help you?